Elektronická hudba

hlavní-stránkahodnoceni

Jean Michel Jarre - Images

Q3PY

1995 Images

Svělý výběr jeho nejznámějších a nejlepších skladeb. Pokud by vám bylo líto utrácet za každé album zvlášť, tahle výběrovka by vám ale neměla chybět.
Pavel B. (9) | 6. dubna 2005

To se vezmou ty nejhezčí dámské paže jaké spatřily světlo světa, dlouhé s ženskou jemností vypracované opálené nohy a se stejnou pečlivostí vybrané další partie zadeček, poprsí ...Všechny tyto epesní součástky, promiňte to slovo, se dají dohromady a pečlivě propojí. Jak asi víte nevznikne super žena, ale monstrum. A třeba i nejnedokonalejší celistvý kontinuální výtvor bude působit lépe než skládanka z bezchybných kousků. A to je přesně můj pohled na všechny compilation albumy, byť trochu přehnaně a obšírně pojatý.

Věřím, že když si skladby pustíte jednotlivě budete určitě spokojeni. Pokud si ale chcete udělat pohodičku a uměleckej prožitek, tak sáhněte po jakémkoliv jiném Jarre kousku, i za tu cenu, že nebudete znát jeho ostatní bestovky.
telotone (6) | 2. prosince 2005

Co napsat? jako darek pro seznameni s Jarreho hudbou super, pro fanouska celkem nuda. Dulezite jsou drive nevydane skladby Eldorado, Globe Trotter a Moon Machine (ta vysla jen jako B-singl)
Petr (5) | 3. června 2008

Hodnotilo 3 posluchačů s průměrným hodnocením 6.67 bodů

Copyright © 2002-2018 Telotone | verze 2.7.005 z 28/01/2018